Jelentkezés a Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyre

GUBA ANDRÁS

andraas.guba@gmail.com

Török Ignác Gimnázium

A Szegedi Tudományegyetem TTIK Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszéke immár 7. alkalommal hirdeti meg a Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyt a magyarországi és határon túli, 9-12. osztályos középiskolai tanulók részére.

A versenyre kétfős középiskolás csapatok jelentkezését várják, egy iskolából maximum 3 csapat jelentkezhet! A versenyen a részvétel ingyenes!

A tanulmányi verseny az általános és középiskolai természetföldrajzi tananyagra épít, ezen túlmenően a 2017/2018-as tanévben a verseny kiemelt témája:

Magyarország barlangjai, különös tekintettel a Béke-barlangra

A felkészüléshez ajánlott szakirodalom INNEN letölthető, illetve felkészüléshez a szervezők javasolják még a korábbi versenyek honlapról letölthető megoldókulcsait.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. DECEMBER 31.

Jelentkezni ITT online kitölthető lapon lehet! További információk a verseny hivatalos honlapján

ForrásKép forrása.